گروه: گوناگون
تاریخ: ۱۰:۰۷ :: ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
دیدار دیپلمات‌های فرانسوی با امام جمعه اهل سنت زاهدان

به گزارش پایگاه خبری خادمین نیوز به نقل از ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، دو دیپلمات فرانسوی که در سفارت این کشور در تهران مستقر هستند، شب گذشته ۱۶ اردیبهشت‌ماه ضمن بازدید از مسجد مکی اهل سنت زاهدان، با مولوی عبدالحمید اسماعیل‌زهی دیدار کردند. امام جمعه اهل سنت زاهدان در این دیدار ضمن تأکید بر اهمیت و […]

به گزارش پایگاه خبری خادمین نیوز به نقل از ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، دو دیپلمات فرانسوی که در سفارت این کشور در تهران مستقر هستند، شب گذشته ۱۶ اردیبهشت‌ماه ضمن بازدید از مسجد مکی اهل سنت زاهدان، با مولوی عبدالحمید اسماعیل‌زهی دیدار کردند.
امام جمعه اهل سنت زاهدان در این دیدار ضمن تأکید بر اهمیت و لزوم برقراری ارتباط میان ملت‌های مختلف، آن را مفید و مایه شناخت و تعامل بیشتر دانست.
مولوی اسماعیل‌زهی همچنین «اعتدال» را منش و روش دارالعلوم اهل سنت زاهدان عنوان کرده و از حوادث تلخی که در فرانسه توسط تندروها رقم خورد، اظهار تأسف کرد.
ونسان براکنه، رایزن دوم بخش سیاسی سفارت فرانسه که در رأس این هیئت قرار داشت نیز علاوه بر تحسین معماری این مسجد، از مهمان‌نوازی اساتید دارالعلوم زاهدان و اظهار همدردی امام جمعه اهل سنت این شهرستان با ملت فرانسه قدردانی کرد.