تاریخ: ۱۱:۲۱ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۹
وداع مرزبانان سیستان‌ و بلوچستان با همرزمان شهیدشان

جمعی از مرزبانان استان صبح امروز، ۲۹ فروردین‌ماه با پیکر دو همرزم شهیدشان که بامداد روز گذشته در درگیری با اشرار مسلح به درجه رفیع شهادت نائل آمدند، وداع کردند. به گزارش پایگاه خبری خادمین نیوز به نقل از خبرگزاری برنا ، جمعی از مرزبانان استان صبح امروز، ۲۹ فروردین‌ماه با پیکر دو همرزم شهیدشان […]

جمعی از مرزبانان استان صبح امروز، ۲۹ فروردین‌ماه با پیکر دو همرزم شهیدشان که بامداد روز گذشته در درگیری با اشرار مسلح به درجه رفیع شهادت نائل آمدند، وداع کردند.

به گزارش پایگاه خبری خادمین نیوز به نقل از خبرگزاری برنا ، جمعی از مرزبانان استان صبح امروز، ۲۹ فروردین‌ماه با پیکر دو همرزم شهیدشان که بامداد روز گذشته در درگیری با اشرار مسلح به درجه رفیع شهادت نائل آمدند، وداع کردند.

پیکر شهیدان ابوالفضل غلام پور و وحید حسین‌زاده با حضور آیت‌الله عباسعلی سلیمانی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان، دانیال محبی‌نیا استاندار سیستان و بلوچستان و سردار قاسم رضایی، فرمانده مرزبانی کشور جهت انتقال به مشهد تا فرودگاه زاهدان تشییع شد.

همچنین آیین تشییع پیکر دو شهید بسیجی شهرستان میرجاوه نیز امروز در مسجد جامع زاهدان برگزار می‌شود.

بامداد روز سه‌شنبه، ۲۸ فروردین‌ماه مرزبانان ایران اسلامی با اشرار و تروریست‌هایی که قصد عبور از مرز کشورمان را داشتند درگیر شده و در این عملیات، ۲ مرزبان به ‌نام‌های وحید حسین‌زاده و ابوالفضل غلام‌پور و نیز ۲ بسیجی به نام‌های زکریا نوتی‌زهی و محمود رجب‌نیا به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.