تاریخ: ۱۱:۰۹ :: ۱۳۹۷/۰۱/۰۴
مسافران نوروزی در ۴۴۵ کلاس درس چابهار اسکان داده می شوند

مدیر آموزش و پرورش چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: ۴۴۵ کلاس درس در ۴۰ آموزشگاه شهری و روستایی برای اسکان فرهنگیان و مسافران نوروزی در سطح این شهرستان تجهیز و آماده شده است. به گزارش پایگاه خبری خادمین نیوز به نقل از ایرنا،حسن نوروزی اظهار داشت : پایگاه مرکزی اسکان ویژه فرهنگیان و […]

مدیر آموزش و پرورش چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: ۴۴۵ کلاس درس در ۴۰ آموزشگاه شهری و روستایی برای اسکان فرهنگیان و مسافران نوروزی در سطح این شهرستان تجهیز و آماده شده است.

به گزارش پایگاه خبری خادمین نیوز به نقل از ایرنا،حسن نوروزی اظهار داشت : پایگاه مرکزی اسکان ویژه فرهنگیان و بیش از ۱۰۰ همکار فرهنگی کار راهنمایی مسافران را به کلاس های درس محل اسکان بر عهده دارند.
وی افزود: ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مسافران یکی از برنامه های مهم آموزش و پرورش چابهار است تا خانواده های فرهنگیان اقامت خوب و به یاد ماندنی را در این شهرستان تجربه کنند.
وی بیان کرد: مسافران می توانند برای رزرو و استقرار به ستاد اسکان مسافران نوروزی مستقر در مدرسه کشتیرانی هفت واقع در بلوار شهید ریگی روبه روی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار مراجعه کنند و یا با شماره ۰۵۴۳۵۳۲۰۴۱۳ تماس بگیرند.
مدیر آموزش و پرورش چابهار تصریح کرد: این شهرستان جذابیت های گردشگری فراوانی برای مسافران نوروزی به ویژه فرهنگیان دارد.
به گزارش ایرنا، ۴۲۰ منطقه تفریحی، طبیعی، تاریخی و گردشگری سواحل مَکُّران در محدوده چابهار و کنارک در جنوب سیستان و بلوچستان به عنوان تنها بنادر اقیانوسی ایران و یکی از ۱۰ نقطه مهم راهبردی جهان آماده استقبال و پذیرایی از گردشگران داخلی و خارجی است.
وجود آب و هوای مطلوب، سواحل و چشم ‌اندازهای زیبا، آثار تاریخی و فرهنگی، بازارهای سنتی و مدرن و دهها جاذبه دیگر؛ چابهار را به مقصدی شایسته و مناسب برای گردشگران داخلی و خارجی تبدیل کرده است.
چابهار بهشت گمشده ای است که زیبایی های طبیعی آن کمتر میان ایرانیان شناخته شده و جزو بی نظیرترین مناطق گردشگری در ایران و جهان محسوب می شود.